حضور فعال حکیمان طب در همایش مکمل های غذایی

اولین همایش بین‌المللی مکمل‌های غذایی، رژیمی و دارویی  از تاریخ ۲۰ الی ۲۲ شهریورماه  در سالن همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران برگزار شد.

این همایش در راستای ارتقاء کیفیت سلامت جامعه و با هدف بررسی دغدغه ­ها و مشکلات واردکنندگان و تولیدکنندگان مکمل‌های غذایی، رژیمی و دارویی برگزار و در جریان آن متخصصان،  پزشکان و صاحب نظران از دانشگاه و مراکز علمی پژوهشی کشور شرکت  و به تبادل نظر در خصوص مکمل‌های غذایی، رژیمی و دارویی  پرداختند.

این همایش با هدف بررسی جایگاه مکمل­های غذایی، رژیمی و دارویی در جامعه، خانواده (به صورت عمومی از پیش از تولد تا سالمندی)، ورزشی (در دنیای تجارت عمده)، بالینی (کمک‌درمان)، جایگاه مکمل­های غذایی، رژیمی و دارویی در بخش تولیدکنندگان و واردکنندگان، هزینه و فایده استفاده از مکمل‌ها، جایگاه جهانی واردات مکمل­های غذایی، رژیمی و دارویی، راه‌های توسعه و تقویت دسترسی بیش‌تر به مکمل‌ها برگزار شده است.

شرکت حکیمان طب نیز به عنوان یکی از معتبرترین و باسابقه ترین شرکت ها در زمینه واردات و تولید مکمل های غذایی، به منظور معرفی محصولات و باهدف برقراری ارتباط مستقیم  با مخاطبین عام و خاص خود در این همایش شرکت نمود.

hamayeshemokamelha (3)hamayeshemokamelha (10)hamayeshemokamelha (4)hamayeshemokamelha (7)hamayeshemokamelha (8)hamayeshemokamelha (9)hamayeshemokamelha (11)hamayeshemokamelha (12)hamayeshemokamelha (13)hamayeshemokamelha (14)hamayeshemokamelha (16)hamayeshemokamelha (17)hamayeshemokamelha (18)hamayeshemokamelha (20)hamayeshemokamelha (21)hamayeshemokamelha (19)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + هشت =